Ogólne warunki i zasady - FiszArt.pl

 

§1. Sposób składania zamówienia

1. Klient może zakupić dostęp do treści cyfrowych FiszArt którymi są: fiszki poprzez stronę internetową https://fiszart.pl/wykup-dostep.

2. W przypadku zakupu dostępu do naszych cyfrowych treści jakimi są fiszki, informacje dostępne są w panelu użytkownika w zakładce "Dostęp".

3. Wszystkie nasze treści są w formacie tekstowym i wizualnym, czyli zdjęcia.

4. Panel użytkownika na naszej stronie internetowej można uruchomić na PC oraz dowolnym urządzeniu mobilnym z dostępem do sieci.

5. Podczas składania zamówienia dostępu do fiszek, będzie można zrealizować go tylko przez płatności elektroniczne do wyboru: Przelew Internetowy, BLIK, PayPal, płatności dokonywane są za pomocą serwisu “DotPay” co daje gwarancje bezpiecznego zakupu.

 

§2. Warunki realizacji zamówienia

1. Zamówienie zawierające dostęp do cyfrowych treści FiszArt zostaje przekazane do realizacji w momencie otrzymania od podmiotu realizującego płatność elektroniczną potwierdzenia pozytywnej informacji o dokonaniu płatności.

2. Zamówienie realizowane jest przez serwis Dotpay.pl dzięki czemu realizacja jest natychmiastowa.

3. Po otrzymaniu informacji o dokonanej płatności FiszArt prześle wam wiadomość na adres e-mail podany przez Klienta, która zawierać będzie potwierdzenie otrzymania płatności.

4. Jeśli zrealizowanie zamówienia nie jest możliwe, FiszArt poinformuje Klienta o zaistniałej sytuacji przesyłając wiadomość na adres e-mail podany przez Klienta. W przypadku dokonania przez Klienta uprzedniej płatności za takie zamówienie, FiszArt dokona zwrotu wpłaconych środków.

 

§3. Odstąpienie od umowy

1. Użytkownik zgodnie z Prawem Konsumenta ma prawo do odstąpienia od umowy.

2. Użytkownik jednocześnie rejestrując się w serwisie FiszArt.pl akceptuje regulamin serwisu.

3.  Klient po wykupieniu cyfrowych treści może zrezygnować bez ponoszenia żadnych dodatkowych kosztów.

 

§4. Zasady korzystania

1. Użytkownik jednocześnie rejestrując się w serwisie FiszArt.pl akceptuje regulamin serwisu.

2. Zakupiony i opłacony dostęp do w/wy treści dostępny będzie po zalogowaniu się na konto użytkownika.

3. Założenie konta na naszej stronie jest w pełni darmowe co oznacza, że przed zakupem można sprawdzić jak wyglądają treści (fiszki). Ponad to nowy użytkownik otrzymuje 10 fiszek do przetestowania strony FiszArt. Wystarczy się zarejestrować lub zalogować na https://FiszArt.pl.

4. Dostęp do treści (fiszek) zależny jest od wykupienia pakietu, każdy pakiet ma określoną ilość dni na którą przyznawany jest dostęp do treści (fiszek).

 

§5 Kontakt

1. W przypadku problemów i pytań skontaktuj się z nami [email protected]